22 czerwca 2022

Z wizytą w  PKiN

Ostatni raz w tym roku szkolnym  wierni Warszawie uczniowie klas: 7b, 8d i 8c udali się na wycieczkę. Jak widać na jednym ze zdjęć, pracę Koła Edukacji Regionalnej zakończyli tanecznym krokiem.  Pani Bogumile Stefańskiej towarzyszył Tomek Niemiński, a poloneza zatańczyli  w jednej z sal balowych Pałacu Kultury i Nauki.  Wizyta w pałacu była okazją do obejrzenia  imponujących wnętrz  z olbrzymimi, szklanymi żyrandolami i marmurowymi kolumnami oraz zwiedzenia miejsc, gdzie bywali przedstawiciele władzy epoki PRL, a nawet  przywódcy ZSRR (salonik Breżniewa). Na koniec z tarasu widokowego na  trzydziestym piętrze młodzież podziwiała  panoramę Warszawy i w ten sposób pożegnała się ze  stolicą.

Do zobaczenia we wrześniu, Warszawo!