Zajęcia pozalekcyjne

 

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2023/2024

 

l.p.

nazwa koła

liczba godzin

Prowadzący zajęcia

termin

1

koło artystyczne

1

p. Wilińska

termin ustalany przez prowadzącego

2

przygotowanie do E8 - język polski

1

p. Gonciarz

czwartek, godz.8.00, sala 201

3

koło edukacji kulturalnej

1

p. Szyszkowska

wtorek, godz. 13.45, sala 209

4

przygotowanie do E8 - język angielski

1

p. Trykowska- Czarnecka

piątek, godz. 8.00, sala 203

5

przygotowanie do E8 - matematyka

1

p. Sułecka

wtorek, godz. 14.40, sala 305

6

koło matematyczne 4-6

1

p. Sułecka

poniedziałek, godz. 13.45, sala 305

7

koło przyrodnicze

2

p. Chacińska

wybrana sobota miesiąca

8

koło biologiczne

1

p. Bobińska

wybrana sobota miesiąca

9

koło artystyczne

1

p. Madaliński

termin ustalany przez prowadzącego

10

zajęcia sportowe

gry zespołowe dla klas 6-8

 

zajęcia sportowe

gry zespołowe dla klas 4-6

1

 

 

1

p. Koperska

 

 

p. Koperska

środa, godz. 15.30

 

 

piątek, godz. 8.00

 

11

zajęcia sportowe

1

p. Koch

piątek, godz. 14.30, sala gimnastyczna

12

zajęcia sportowe

siatkówka

2

p. Taciak

Środa, godz. 14.30-16.20

13

zajęcia sportowe

dla klas 4-6

1

p. Wiśniewski

poniedziałek, godz.13.45

14

Klub mediacji

1

p. Zacharewicz

wtorek, godz. 13.45, sala 218

15

klub mediacji

1

p. Floriańczyk

wtorek, godz. 13.45, sala 218

16

Koło dla klas 1–3

Artiterapia

1

p. Olszówka

poniedziałek, godz. 11.45, sala 146

17

koło dla klas 1- 3

 Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczno-czytelnicze

1

p. Sadolewska

czwartek, godz. 11.45, sala 203

18

koło dla klas 1- 3

Koło młodego odkrywcy

1

p. Rospond- Wasilewska

czwartek, godz. 9.50, sala 302

19

koło dla klas 1- 3

Bajkoterapia

1

p. Wiśniewska

środa, godz. 8.00, sala 211

20

koło dla klas 1- 3

Kodowanie bez tajemnic

1

p. Bieniek

czwartek, godz. 8.00, sala 212

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

 

zajęcia

Prowadzący zajęcia

termin

  1.  

dla klas 4 – 6 z matematyki

p. Rycak

wtorek, godz. 13.45, sala 304

  1.  

dla klas 1 – 3 z edukacji matematycznej

p. Rowińska

wtorek, godz. 14.40, sala 214

  1.  

dla klas 4 – 6 z języka polskiego

p. Wilińska

czwartek, godz. 14.40, sala 203

  1.  

dla klas 1 – 3 z edukacji polonistycznej

p. Wiśniewska

wtorek, godz. 8.00, sala 211

 

 

 

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów

 

Prowadzący zajęcia

termin

  1.  

p. Strzygocka

czwartek, godz. 13.45-15.25, sala 307

  1.  

p. Siedlecka

wtorek, godz. 13.45, sala 304

 

 

TUS, SI

 

Prowadzący zajęcia

termin

  1.  

p. Floriańczyk TUS

 

poniedziałek, godz. 12.50, sala 218

środa, godz. 11.45, sala 218

  1.  

p. Floriańczyk  SI

czwartek, godz. 12.50 -14.30, sala 142