Gadżety dla uczniów - zbiórka:
25.04 do 27.05.2022

Szanowni Państwo,

w dniu 1 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbędzie się gra fabularna dla uczniów z wszystkich klas w dwóch kategoriach wiekowych tj. I-III (klasy młodsze)  i IV-VIII (klasy starsze).

Bardzo proszę, aby każda klasa wskazała 2 rodziców (może być więcej), którzy zostaną zaangażowani do różnych zadań podczas gry m.in. na punktach - w czasie dnia (należy się liczyć z urlopem). Ich dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres email, telefon) przedstawiciele klas powinni przesłać do mnie drogą emailową do dnia 15 maja 2022 r. Wskazani rodzice otrzymają maila z instrukcją, a w dniu eventu w godz. 8.00 - 9.00 rozdamy potrzebne materiały i odpowiemy na pytania.

Ponadto zwracam się w imieniu Rady Rodziców do Wszystkich Rodziców z prośbą o przynoszenie do Sekretariatu SP nr 378 od 25 kwietnia do 27 maja 2022 r. nowych gadżetów (opaski, latarki, długopisy, ołówki, słuchawki, pendrivy, podkładki pod myszy, itp...), które rozdzielimy między wszystkich uczestników gry.

Nagrody rzeczowe za 3 pierwsze miejsca w obu kategoriach wiekowych dla zwycięskich patroli zakupimy z funduszu RR.

Z wyrazami szacunku,
Przewodnicząca RR SP 378

"Konkurs "Ryza papieru od każdego ucznia"
zakończył się w dniu 31 października 2021 roku

1 miejsce - klasa 4C (wychowawca: Agnieszka Gonciarz) - 20 ryz papieru - nagroda: 200 zł
2 miejsce - klasa 1D (wychowawca: Aleksandra Golus) - 18 ryz papieru - nagroda: 150 zł
3 miejsce - klasa 6A (wychowawca: Ewa Gołofit) - 16 ryz papieru - nagroda: 100 zł

Gratulacje dla Zwycięzców!
Skarbników 3 nagrodzonych klas: 4C, 1D i 6A proszę o bezpośredni kontakt ze skarbniczką RR Panią Agnieszką Masłowską w celu ustalenia w jakiej formie ma być przekazana nagroda finansowa.
W sumie zebraliśmy do 31 października 2021 r. 123 ryzy papieru do wykorzystania na rzecz wszystkich 596 uczniów SP 378 przez 72 nauczycieli - BRAWO!!!

Uwaga!

W roku szkolnym 2021/2022 podobnie jak w latach ubiegłych Rada Rodziców prowadzi akcję:
„Ryza papieru od każdego ucznia”, którą należy podpisać numerem klasy i pozostawić w sekretariacie szkoły (może to zrobić sam uczeń).
Jest to dobrowolna akcja i za wszystkie przyniesione bezpośrednio do sekretariatu szkoły ryzy Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców bardzo Państwu i Uczniom dziękują.
Dla trzech klas, które do 31.10.2021 r. złożą największą liczbę ryz papieru w sekretariacie szkoły - Rada Rodziców ufunduje nagrody finansowe dla klasy na dowolnie wybrany cel:
1 miejsce 200 zł
2 miejsce 150 zł
3 miejsce 100 zł

Konkurs EMPIK

Drodzy Rodzice i Uczniowie SP 378!
Moja szkolna biblioteka bierze udział w konkursie empiku
Pomóżcie naszej szkole wygrać 1000 książek do biblioteki szkolnej!
Jak to zrobić?
1.Pobierz na telefon BEZPŁATNĄ mobilną aplikację Empik-u, załóż konto i zaloguj się
(www.empik.com/biblioteki)
2.Zagłosuj na szkołę powyżej 120 osób:
Szkoła Podstawowa nr 378 im. J. I. Paderewskiego w Warszawie
Każdego dnia możesz oddać jeden głos.
Poproś rodzinę, znajomych o wzięcie udziału w głosowaniu.
Głosowanie trwa od 2 XI do 2 XII 2020
Przewodnicząca RR SP 378

„Ryza papieru od każdego ucznia”

W roku szkolnym 2020/2021 podobnie jak w latach ubiegłych Rada Rodziców prowadzi akcję:
Jest to oczywiście dobrowolna akcja i za wszystkie przyniesione bezpośrednio do sekretariatu szkoły ryzy Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców bardzo Państwu i Uczniom dziękują.
Rada Rodziców zakupi w najbliższych dniach 100 ryz papieru dla szkoły w związku z ogromnymi potrzebami edukacyjnymi zgłaszanymi przez niemal wszystkich Nauczycieli - tym niemniej liczymy także na wsparcie bezpośrednie ze strony Rodziców uczniów.
Dla trzech klas, które do 31.10.2020 r. złożą największą liczbę ryz papieru w sekretariacie szkoły - Rada Rodziców ufunduje nagrody.

Pozdrawiam serdecznie,