RADA RODZICÓW SP 378 w roku szkolnym 2023-2024

Skład Prezydium:

Przewodnicząca – Magdalena Dąbrowska (kl. 6c) – adres email: thebest84@wp.pl

Wiceprzewodnicząca – Marta Betlej (kl. OP, 5a i 8a)

Członek – Agata Ciecholewska (kl. 2a)

Skarbnik  - Agnieszka Masłowska (kl. 6c skarbnik)

Sekretarz – Bogdan Sobota (kl. 4c)

Skład Komisji Rewizyjnej

Przewodniczący – Piotr Pudełko (4a)

Członek – Stefan Bobrowski (kl. 6b)

Członek – Karolina Wizińska (kl. 7b)

Oddział

IZABELA PIJANOWSKA

Numer rachunku bankowego

Rady Rodziców

Santander Bank Polska S.A.

Informacja o wpłatach na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024

W imieniu całej Rady Rodziców uprzejmie prosimy, aby wszyscy Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego
w Warszawie, wpłacili dowolne kwoty na szkolny fundusz Rady Rodziców
do dnia 31 marca 2024 r. (może to być kwota jednorazowa, lub wpłacana ratalnie np. semestralnie podczas zebrań z rodzicami do skarbnika klasy). Będzie to solidarny akcent wobec innych Rodziców uczniów, którzy uiścili już w tym roku szkolnym składkę na ten fundusz. Należy pamiętać, że wszyscy uczniowie korzystają z pomocy szkolnych i przedsięwzięć finansowanych lub dofinansowywanych
z funduszu RR.

Jako Rada Rodziców jesteśmy w stanie sfinansować zaplanowane przedsięwzięcia przy składce od każdego ucznia 150 zł za cały rok szkolny. W przypadku dwójki / trójki rodzeństwa uczącego się w Szkole Podstawowej nr 378, rekomendujemy proporcjonalny udział wpłat dla każdego z uczniów. tj. dwójka rodzeństwa po 75 zł (za cały rok szkolny), trójka rodzeństwa
i więcej 50 zł (za cały rok szkolny) - na ucznia.

Nr rachunku bankowego Rady Rodziców:
Santander Bank Polska S.A. 61 1090 2590 0000 0001 4681 8584
prosimy wskazać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

Ze swojej strony staramy się, aby pieniądze z funduszu RR były wydatkowane w sposób bardzo racjonalny i przemyślany.

Liczące na Państwa współpracę,
Prezydium Rady Rodziców

Środki zgromadzone na koncie Rady Rodziców będą przeznaczane przede wszystkim na:

1. Dofinansowanie szkoły, w tym: wydatki związane z organizacją egzaminu, zakup wyposażenia i pomocy naukowych oraz inne bieżące potrzeby związane z funkcjonowaniem szkoły jako instytucji, zakup książek do biblioteki szkolnej, zakup środków na potrzeby Rady Rodziców, prowizje i opłaty bankowe.
  2. Rozwój kultury fizycznej i sportu, w tym dopłaty do imprez rekreacyjno – sportowych odbywających się z udziałem uczniów.
  3. Zapomogi losowe i socjalne, dopłaty do imprez rekreacyjno – kulturalnych i wynikających z procesu dydaktyczno – wychowawczego, organizowanych przez społeczność szkolną w trakcie roku szkolnego.
  4. Organizacja i dofinansowanie uroczystości szkolnych, w tym: spotkań młodzieży, prelekcji, Dnia Edukacji Narodowej, ślubowania klas pierwszych, wigilii, dyskotek, bali, imprez okolicznościowych itp.
  5. Zakup nagród dla laureatów konkursów przedmiotowych
    i artystycznych, zakup książek na koniec roku szkolnego dla: OP, uczniów klas III i VIII (zakończenie etapu edukacyjnego), dofinansowanie działalności Samorządu Uczniowskiego, finansowanie konkursów organizowanych przez Samorząd Uczniowski i Radę Pedagogiczną.