22 marca 2022

Drzewo czytelnicze

Przez ostatni miesiąc biblioteka szkolna prowadziła akcję mającą na celu rozbudzenie wśród naszych uczniów zainteresowania czytelnictwem. Miłośnicy lektury przygotowywali wizytówki ulubionych książek, które ozdobiły koronę „Drzewa czytelniczego” znajdującego się obecnie na forum szkoły. Zachęcamy wszystkich do jego obejrzenia. Mamy nadzieję, że taka prezentacja książek zachęci innych uczniów do ich przeczytania.

Gratulujemy wszystkim zakochanym w książkach i życzymy, aby ta miłość nie wygasła. Dziękujemy czytelniczym zapaleńcom za zaangażowanie – dzięki Waszej aktywności gałęzie drzewa nie świecą pustkami.

Akcja trwa, a chętni uczniowie mogą jeszcze przygotować wizytówki swoich ukochanych książek. Wzory wizytówek dostępne są w bibliotece szkolnej.

Zapraszamy!