27 września 2024

Bezterminowy Certyfikat WARS i SAWA

25 września w sali konferencyjnej Centrum Nauki Kopernik odbyła się jubileuszowa gala z okazji 15-lecia warszawskich projektów WARS i SAWA oraz „Szkoła z pomysłem”. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Renata Kaznowska – zastępczyni Prezydenta m.st. Warszawy, dr Maciej Kawecki - prawnik, doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki, dziennikarz technologiczny i popularyzator nauki, Jolanta Lipszyc - była dyrektor Biura Edukacji m. st. Warszawy oraz przedstawicielki partnerów projektowych Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej i Stołecznego Centrum Edukacji Kulturalnej.

Zaproszenie na uroczystość otrzymali też przedstawiciele naszej szkolnej społeczności.

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 378 im. I. J. Paderewskiego zdobyła bezterminowy Certyfikat WARS i SAWA, który z rąk wiceprezydent Warszawy odebrali w imieniu całej społeczności: Anna Targoni, Hanna Masłowska, Maja Ślendakowska, Magdalena Wronka, Mieszko Fidecki i Katarzyna Wilińska.

Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią niezwykłej sieci szkół wspierających uzdolnionych, podejmujących innowacyjne działania i przyczyniających się do wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży.