27 marca 2024

Targówkowa Moc Zawodów

20 marca 2024 r. w naszej szkole odbyła się Targówkowa Moc Zawodów, czyli prezentacja szkół ponadpodstawowych dzielnicy Targówek. Celem  spotkania  było propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych, zachęcenie młodzieży do planowania kariery zawodowej oraz prezentacja różnorodnej oferty edukacyjnej. Wydarzenie otworzyła pani dyrektor Anna Perczyńska  oraz  pani Wanda  Ząbkowska   główny  specjalista  Wydziału Edukacji i Wychowania dla Dzielnicy Targówek. Spotkanie składało z prelekcji poprowadzonej przez p. Annę Borowską doradczynię zawodową z  Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES  pt: „Jak dobrze wybrać szkołę ponadpodstawową". Kolejnym elementem była promocja oferty szkół ponadpodstawowych z Targówka. Gościliśmy przedstawicieli:

-Zespołu Szkół nr 34 im. Mieszka I, ul. Piotra Wysockiego 51/52,

-Technikum nr 11 im. Piotra Wysockiego, ul. Odrowąża 75,

- CXXXVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana,  ul. Olgierda 35/41,

- CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ks. Józefa Woźniaka  ul. Bartnicza 2

- CLXII Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów,  ul. Turmoncka 2,

- XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli,  ul. Oszmiańska 23/25,

- XLVI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego, ul. Żuromińska 4.

Organizatorami Targówkowej Mocy Zawodów byli: Szkoła Podstawowa 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego, Wydział Edukacji i Wychowania Dzielnicy Targówek oraz  Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno- Społecznych i Szkoleń. Patronat nad imprezą objęła Małgorzata Kwiatkowska Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy.