22 marca 2024

Przedszkolaki świętowały urodziny pani Wiosny

20 marca w parku Bródnowskim odbyła się Wiosenna Parada Przedszkolaków 2024. Dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach na Targówku powitały wiosnę.
Nie zapomniały, że pierwszy dzień wiosny to świetna okazja do obchodzenia jej urodzin, dlatego wykonały dla niej kwiaty ozdobione nowym logo naszej szkoły.
Żegnając zimę, zatańczyły z wielobarwnymi kwiatami i zaśpiewały gromko pani Wiośnie piosenkę
pt. „Urodziny, kto ma dziś urodziny?”. Uczestniczące w Wiosennej Paradzie Przedszkolaków placówki otrzymały kwiatowe cebulki do posadzenia w swoich ogródkach. Dzieci zostały obdarowane kolorowymi balonami. W paradzie udział wzięli: Małgorzata Kwiatkowska
- burmistrz dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Jędrzej Kunowski i Jacek Duczman
– wiceburmistrzowie, a także Katarzyna Majdura – naczelnik Wydziału Edukacji i Wychowania, a także Inspektor Wydziału Edukacji i Wychowania – Małgorzata Hanc.