18 grudnia 2023

Jak dobrze, że Was mamy

Zazwyczaj to rodzice oglądają w szkole występy swoich dzieci, jednak tym razem role się odwróciły.  Opiekunowie uczniów klasy 2d przygotowali dla swoich pociech świąteczną niespodziankę  w postaci przedstawienia pt. ,,Mikołaj istnieje’’. Dorośli zadbali o wszystkie szczegóły - sami napisali scenariusz, przygotowali scenografię, stroje oraz oprawę muzyczną - wszystko oczywiście w tajemnicy przed dziećmi. Ich zaskoczenie było ogromne, gdy na scenie zobaczyli swoich rodziców. Niespodzianka wzbudziła niesamowity entuzjazm i radość. Oklaskom nie było końca. Trzeba przyznać, że wśród naszych rodziców kryje się wiele aktorskich talentów. Po spektaklu odbyło się wspólne kolędowanie z przepiękną oprawą muzyczną wykonaną przez rodziców. To był cudownie spędzony wieczór, który wprowadził wszystkich w atmosferę świąteczną.
         Nie był to pierwszy projekt w ramach współpracy z rodzicami. Opiekunowie odwiedzają nas i  opowiadają o swoich pasjach i ciekawych zawodach.  Dzięki temu dzieci  mogły dowiedzieć się, jak dawniej wyglądała nauka w szkole, czy siedzenie za kierownicą pojazdu policyjnego jest ciekawe i czy warto zdobywać szczyty gór.
        Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy angażują się we współpracę ze szkołą.