15 grudnia 2023

Kiermasz świąteczny

Odkąd nasza szkoła na nowo zaangażowała się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy robimy wszystko, by wesprzeć fundację a przy okazji zjednoczyć społeczność szkolną i dzielić się dobrą energią. Po sukcesie ubiegłorocznego kiermaszu postanowiliśmy go powtórzyć. Zaproponowaliśmy rodzinny konkurs na stroiki i ozdoby bożonarodzeniowe, dzięki czemu otrzymaliśmy dziesiątki pięknych kompozycji, wianków, choinek, aniołów. Wiele wspaniałych osób ofiarowało swoje rękodzieła poza konkursem, po prostu chcąc wesprzeć akcję. Wiemy, ile godzin spędziły, wykonując misternie zdobione wianki, stroiki, bombki, dziergając serwetki, czapeczki, choineczki... Jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności!
Jednak najbardziej zaskoczyło nas zainteresowanie kupujących. Takich kolejek nie mają nawet popularne dyskonty :) Dość powiedzieć, że sprzedaliśmy wszystko. Wykonane z sercem ozdoby będą teraz upiększały domy naszych uczniów i tworzyły klimat świąt.
Serdecznie dziękujemy tym, którzy ofiarowali ozdoby i tym, którzy je kupili. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za hojność, życzliwość, zaangażowanie, miłe słowa. Życzymy wszystkim pięknych rodzinnych świąt!
A 10 stycznia zapraszamy na kiermasz ciast!