06 listopada 2023

Światowego Dnia Pluszowego Misia

Jestem sobie mały Miś, znam się z dziećmi nie od dziś! – dzielnicowy konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie ogłasza dzielnicowy konkurs plastyczny 3D - „Jestem sobie mały Miś, znam się z dziećmi nie od dziś!” dla uczniów w klasach I-III szkół podstawowych na Targówku. Pluszowy Miś od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy im w  codziennym życiu, dzieląc z nimi chwile radości, bywa również powiernikiem smutków i lęków. Miś stał się również jednym z ulubionych bohaterów literatury dziecięcej i na stałe zagościł w świecie bajek. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!