16 października 2023

„Nie ma czego się bać, chociaż nagle tyle zmian…”

11 października dzieci z oddziału przedszkolnego zostały uroczyście pasowane na starszaków naszej szkoły.  Takie święto nie mogło odbyć się bez obecności honorowych gości.
Z prawdziwą przyjemnością powitały dyrektor szkoły panią Annę Perczyńską, panie wicedyrektor Marlenę Bobińską i Mirosławę Tymoniuk, przedstawicielkę Rady Rodziców panią Martę Betlej oraz  licznie zgromadzonych rodziców. Starszaki przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały wiersze i piosenki. Na zakończenie akademii pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania i złożyła dzieciom serdeczne życzenia. Pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowała szkolna Rada Rodziców, a rodzice sześciolatków przygotowali poczęstunek.