02 czerwca 2023

Z Tobą chcę się śmiać.
Tato, Ty jesteś
Moim okrętem
Niesiesz mnie przez świat.

Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Dzień Rodziny to magiczny czas zarówno
dla rodziców, jak i dzieci. Pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim spędzony tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych trudów.

29 maja starszaki wystąpiły dla swoich najbliższych. Podczas uroczystości dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny wypełniony okolicznościowymi piosenkami
i tańcem. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Podczas pokazu talentów dzieci i rodzice zaprezentowali swoje wokalne i taneczne umiejętności, a także poczucie humoru w zabawnym skeczu. Wspaniałe prezentacje małych artystów podziwialiśmy z zapartym tchem, a owacjom nie było końca.