30 stycznia 2023

Tygodnia Pozytywnego Myślenia

Nowy rok zaczęliśmy z pozytywną energią. Zrobiło się u nas bardzo kolorowo i wesoło a to wszystko za sprawą Tygodnia Pozytywnego Myślenia. Odbywały się lekcje na temat pozytywnego myślenia, w świetlicy dzieci wykonywały plakaty i mapy pozytywnych myśli. Na forum szkoły stanęły tablice pozytywnych inspiracji i naszych optymistycznych fotek. Każdy dzień przynosił inną atrakcję. W poniedziałek uczniowie i pracownicy szkoły dzielili sią pomysłami na poprawę nastroju i optymistyczne myślenie. W wtorek wystartowaliśmy z pozytywną pocztą i głosowaliśmy na najbardziej pozytywnego pracownika szkoły. Środa upłynęła nam pod hasłem: "Rozśmiesz mnie". Czwartek był dniem pozytywnych przebieranek, a w piątek rozesłaliśmy pozytywną pocztę  oraz podsumowaliśmy akcję. Odbyło się także uroczyste wręczenie dyplomów oraz słodkich nagród w konkursach. Najbardziej pozytywnymi klasami zostały 2d i 8a, a najbardziej optymistyczni pracownicy naszej szkoły to p. Wojciech Rogowicz, p. Anna Trykowska-Czarnecka, p. Edyta Gierlich-Kowalczyk, p. Katarzyna Marchlewska, p. Joanna Mazińska, p. Maciej Pawlik oraz p. Władysław Stokowski. Tydzień Pozytywnego Myślenia  zakończyliśmy wspólnym radosnym tańcem do piosenki "Happy".

Mamy nadzieję , że pozytywny nastrój zostanie z nami na długo i każdego dnia będziemy patrzeć z optymizmem na świat.