19 grudnia 2022

Świąteczne śpiewanki

Świąteczny nastrój w naszej szkole jest wyczuwalny od kilku dni – odbyły się pierwsze spotkania tzw. wigilie klasowe, piekliśmy pierniczki, uczestniczyliśmy w świątecznych konkursach plastycznych. 16 grudnia odwiedzili nas wspaniali goście, m. in.: Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy - Małgorzata Kwiatkowska, Jędrzej Kunowski - Wiceburmistrz Dzielnicy Targówek, dzieci z Przedszkola nr 155 „Roztańczona Kraina" oraz Mikołaj. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, były tańce, śpiewy, gra na instrumentach, drobne upominki, czyli wszystko co lubimy i co daje mnóstwo radości i pozytywnej energii. Nawet pogoda nam pomogła. Biały puch za oknami pięknie komponował się z dekoracjami: choinką, kominkiem, miękkimi kanapami oraz ciepłą atmosferą, którą stworzyliśmy podczas koncertu.

Spotkanie uświetniły występy naszych zdolnych solistów: Zuzanny Bubały (fortepian), Maksymiliana Pijanowskiego (fortepian), Magdaleny Wronki (skrzypce) i Kingi Ziółkowskiej (fortepian), a także klas 3a, 3b, 5b i oddziału przedszkolnego.