16 grudnia 2022

Kiermasz świąteczny

14 grudnia odbył się kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczymy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W przygotowanie wydarzenia zaangażowali się uczniowie, rodzice oraz pracownicy szkoły i wykonali mnóstwo pięknych bombek, choinek, stroików, ozdób choinkowych, kart, bilecików itp. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem.  Cieszymy się, że podobały się Państwu nasze prace.  Jesteśmy wdzięczni za każdą ofiarowaną rzecz i każdą złotówkę wrzuconą do puszki. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję. Szczególnie nisko kłaniamy się paniom: Hannie Słonskiej – Markiewicz,  Dominice Jankowskiej, Marzenie Kulawiak i Agnieszce Masłowskiej – autorkom wspaniałych stroików i ozdób,  dzieciom z klasy 2d, które podzieliły się z nami swoimi pięknymi zawieszkami, Idze Jarockiej z kl. 5a za całą drużynę skrzatów, pani Magdalenie Szyszkiewicz i jej kreatywnym przyjaciółkom za oryginalne i jedyne w swoim rodzaju kartki, zakładki i bileciki oraz klasie 8a za przygotowanie stoiska i sprzedaż.