13 grudnia 2022

Muzyczna przygoda w bibliotece

Każdy marzy, by spotkać Śnieżkę, Kopciuszka, Kota w butach czy innych bohaterów bajek. Klasa 2b miała taką możliwość podczas przedstawienia teatralnego „Przygoda w bibliotece”. Spektakl bardzo zainteresował uczniów, a piosenki śpiewane przez aktorów porywały do tańca. „Przygoda w bibliotece” to pouczająca opowieść o tym, jak ważne jest czytanie książek i zaproszenie do częstszych wizyt w czytelniach. Każdy marzy, by spotkać Śnieżkę, Kopciuszka, Kota w butach czy innych bohaterów bajek. Klasa 2b miała taką możliwość podczas przedstawienia teatralnego „Przygoda w bibliotece”. Spektakl bardzo zainteresował uczniów, a piosenki śpiewane przez aktorów porywały do tańca. „Przygoda w bibliotece” to pouczająca opowieść o tym, jak ważne jest czytanie książek i zaproszenie do częstszych wizyt w czytelniach.