24 listopada 2022

Wiem, co jem

Co wpływa na nasze zdrowie? Jakie produkty powinniśmy spożywać, a czego lepiej unikać? Jak szybko i łatwo  przygotować smaczne, zdrowe posiłki? Jakie ćwiczenia możemy wykonywać codziennie, żeby mieć dużo sił i energii? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znają już uczniowie klas drugich dzięki warsztatom "Wiem, co jem" organizowanym przez m. st. Warszawa. Podczas cyklu spotkań nasi uczniowie tworzyli własne piramidy żywienia, samodzielnie przygotowywali pożywne drugie śniadanie, a podczas ostatnich zajęć dzieci poznały ćwiczenia, które mogą wykonywać każdego ranka przed pójściem do szkoły.  Mamy nadzieję, że nasi mali eksperci żywieniowi podzielą się przepisami i wiedzą z rodzinami i przyjaciółmi.??‍♀️?????