28 października 2022

XIX Dni Papieskie

Uczniowie naszej szkoły, chcąc upamiętnić  osobę i dzieło św. Jana Pawła II, włączyli się
w obchody XIX Dzielnicowych Dni Papieskich „Jan Paweł II – Blask prawdy”. Uczestniczyli w lekcjach religii przybliżających postać i nauczanie papieża Polaka oraz hasło tegorocznych obchodów. Wielu z nich wzięło udział w konkursach dzielnicowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 380 im. Jana Pawła II, tworząc prace plastyczne, prezentacje multimedialne czy wiersze. Miło nam poinformować, że pięcioro naszych uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia:

• Szymon Świderski  (kl. 2a) – II miejsce w konkursie plastycznym, kategoria I – III,
  • Zofia Markowska  (kl. 4b) - III miejsce w konkursie plastycznym, kategoria IV – VIII,
  • Natalia Nawrocka - I miejsce w konkursie multimedialnym, kategoria IV – VIII,
  • Maciej Pawłowski - II miejsce w konkursie multimedialnym, kategoria IV – VIII,
  • Maria Powierża – wyróżnienie w konkursie poetyckim, kategoria IV – VI.

27 października 2022 r. laureaci konkursów uczestniczyli w gali finałowej Dzielnicowych Dni Papieskich w Szkole Podstawowej nr 380 im. Jana Pawła II.
Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesu.