02 września 2022

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Radość, ciekawość, nadzieja, smutek, apatia, lęk – jakie uczucia towarzyszą uczniom, nauczycielom i rodzicom w pierwszym dniu roku szkolnego? Z pewnością wszystkie jednocześnie i jest to zupełnie zrozumiałe. Trudno z dnia na dzień oderwać się od wakacyjnej beztroski i zabawy, wiedząc, że czeka nas dziesięć miesięcy ciężkiej pracy. Witając uczniów, staraliśmy się jednak zapewnić ich, że szkoła to nie tylko nauka, ale też miejsce spotkań, ciekawych działań, pozytywnych wrażeń. Szczególnie uroczyście przyjęliśmy do naszego grona uczniów klas pierwszych. Towarzyszył nam gość specjalny, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy Jędrzej Kunowski, który osobiście złożył pierwszoklasistom życzenia i wręczył symboliczne prezenty. Było bardzo miło, wesoło, co jest dobrą prognozą na rozpoczynający się rok szkolny. Oby upłynął szybko i przyniósł wiele powodów do dumy i radości.