11 listopada 2021

"Zamiast pączka, lepsza książka!"

REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na plakat reklamujący kiermasz książek. Inicjatorem, pomysłodawcą, organizatorem i fundatorem nagród w Konkursie jest Books spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., ul. Tuliszkowska 14d, Żychlin, 52-571 Stare Miasto.
Konkursowa praca:
• musi być wykonana na temat organizowanego przez bibliotekę kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków, a jej motywem musi być reklama wydarzenia i promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży,
• musi zostać wykonana dowolną techniką, w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A2,
• nie mogła być nagradzana w innym konkursie,
• nie może zawierać żadnych znaków towarowych ani innych logotypów,
• nie może zawierać wizerunków, danych osobowych ani utworów lub ich elementów, które stanowią przedmiot praw osób trzecich,
• plakat może być wykonany indywidualnie lub zespołowo.
Plakat należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 20 października. Spośród zgłoszonych prac zostanie wyłoniona najlepsza, która będzie reprezentowała naszą szkołę na etapie ogólnopolskim. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody a szkoła ma możliwość otrzymania bonu na zakup nowych książek do biblioteki szkolnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!