24 czerwca 2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Kolejny rok szkolny przeszedł do historii. Z pewnością zdarzyły się w nim trudne momenty, jednak zdecydowanie więcej było radości i powodów do dumy. Kiedy prześledzimy stronę internetową szkoły, zobaczymy, jak wiele ciekawych projektów udało się zrealizować, jak wiele rozwijających zajęć poprowadzić, dbając jednocześnie o dobrostan uczniów i nauczycieli. Każdy osiągnął sukces na miarę swoich możliwości. Ci, którzy nie do końca są z siebie zadowoleni, otrzymają szansę poprawy w przyszłym roku. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za każdy wspólny dzień.

Szczególnie ciepło żegnamy naszych absolwentów – pamiętajcie, że „księga życia zawsze otwarta  połowie”. Coś się kończy, coś zaczyna, najważniejsze, by wytrwale dążyć do celu, odważnie patrząc w przyszłość, wyciągając wnioski z  przeszłości.

Życzymy pięknych, słonecznych wakacji. Odpoczywajcie, nabierajcie sił i pozytywnej energii. Do zobaczenia we wrześniu!