23 czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego Oddziały przedszkolne

Na koniec roku przesyłamy życzenia:
Za opiekę nad nami, niech  się spełnią marzenia!
Teraz wakacje, świata trochę zwiedzimy
i już we wrześniu znów się w szkole zobaczymy!

W pierwszy dzień kalendarzowego lata  w oddziale przedszkolnym odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022, a także pożegnanie z przedszkolem.  Na uroczystość przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Jak przystało na miłośników poezji, z którą zaprzyjaźniły się w ciągu roku szkolnego, dzieci zaprezentowały część artystyczną: przedstawienie pt. „Zwierzyniec pana Brzechwy” oraz wiersze i piosenki o życiu w przedszkolu i zbliżających się wakacjach. Zarówno rodzice, jak i panie nie kryły dumy i wzruszenia, podziwiając talenty artystyczne sześciolatków! Ogromne wrażenie zrobiły na nich dzieci z Ukrainy, które poczyniły postępy w nauce języka polskiego i wspaniale zaprezentowały się w roli aktorów. Na zakończenie uroczystości dzieci pięknie zatańczyły popularna belgijkę. Następnie panie wychowawczynie podziękowały rodzicom za zaangażowanie w życie oddziału, życzyły wszystkim dzieciom pogodnych i bezpiecznych wakacji. Po spotkaniu odbyło się podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w oddziale przedszkolnym.