21 kwietnia 2022

Najpiękniejsze pisanki

W naszej szkole zakończył się konkurs „Najpiękniejsze Pisanki”.  Jak zwykle nasi uczniowie okazali się bardzo kreatywni, przygotowali pisanki, wykorzystując różne metody, nawet wykonane na strusich jajach.
Laureatami w klasach młodszych zostali:

1 miejsce ex aequo: Karolina Brzezińska 2b i Julia Markiewicz 1d

2 miejsce ex aequo: Małgorzata Sikorska 2b i Aleksandra Grzegrzółka 2c

3 miejsce ex aequo: Patrycja Stępień 2b i Szymon Świderski 1a

W klasach starszych pierwsze miejsce zajęła Hanna Masłowska z kl. 4c

Wyróżnienia otrzymali:

Antoni Śledziewski 3a, Aleksandra Śledziewska 1d, Filip Markowski 2d, Zofia Markowska 3b, Iga Bagińska 1b, Piotr Gajowniczek 1a, Lena Kędzierska 2b, Franciszek Piszczek 2b, Filip Sadowski 2b, Inga Ponichtera 1c, Adam Krzywiecki 1d, Natalia Kołodziejska 1b, Oliwia Konopka 3c, Iga Kaźmierczak 1b, Kinga Ziółkowska 1d, Victoria Iwanowska 1c, Wiktoria Guzil 3a,  Gabriela Pacak 1a, Emilia Murphy 3c, Lena Wnuk 1d, Adam Pasztaleniec 1a, Jan Szlasa 1c, Wiktoria Borysiak 1b, Małgorzata Tarnowska 3c, Emilia Świątek 3b oraz Aleksandra Wizińska 3a.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do obejrzenia wystawy, na której prezentujemy wszystkie konkursowe pisanki.