Nasz oddział przedszkolny realizuje Program Powszechnej Dwujęzyczności stworzony przez światowej sławy lingwistkę Claire Selby. Jego celem jest oswojenie dzieci z językiem angielskim, aby stał się w sposób naturalny ich drugim językiem. W programie wykorzystuje się pierwszą na świecie, przełomową a jednocześnie najbardziej naturalną metodę przyswajania języka przez poznawanie piosenek, filmów i ich bohaterów  oraz zabawy muzyczno-językowo-ruchowe dostosowane do możliwości i zainteresowań dzieci. Poza umiejętnościami językowymi dziecko otrzymuje dużą dawkę wiedzy, poprawia koncentrację, rozwija pamięć, a także pogłębia umiejętność analizy i wrażliwość. Udział w programie to inwestycja w rozwój każdego dziecka, która wpłynie nie tylko na lepsze wyniki w nauce, ale też poprawi jakość funkcjonowania w społeczeństwie oraz stan zdrowia.