09 czerwca 2022

Dzień Rodziny

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i czekają na nie z wypiekami na twarzy. Dzień Rodziny to wspaniały czas zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełen radości, uśmiechu, a przede wszystkim spędzony z bliskimi, bez pośpiechu i z dala od codziennych obowiązków.

Ostatniego dnia maja starszaki przygotowały wraz ze swoimi rodzinami pokaz talentów. Gabrysia zmamą,  Agatka z rodzicami i bratem oraz Maks z mamą  oczarowali wszystkich  szalonymi eksperymentami.  Mateusz z mamą i Maks recytowali poezję dziecięcą. Klara z mamą opowiedziała o swoich talentach i o  tym, w jaki sposób dorośli pomagają je odkryć w dzieciach. Nina i jej tata zbudowali w minutkę elegancki pojemnik na kredki! Zuzia pod okiem mamy i  w asyście młodszego brata zachwycili publiczność spektakularnym eksperymentem – wulkanem. Lena natomiast nauczyła swoją mamę skakać przez gumę, a Antosia i jej mama zachwyciły wszystkich swoim talentem tworzenia dzieł sztuki z babeczek, muffinek i innych łakoci.

Byliśmy świadkami pięknego pokazu odwagi, talentu i współpracy. Wszyscy doskonale się bawili i z pewnością na długo zapamiętają ten dzień.