12 kwietnia 2024

Co nasi uczniowie lubią najbardziej ?

Zdecydowanie wśród uczniów klas 1-3 królują ciekawe lekcje i eksperymenty, podczas których podstawowe umiejętności przedstawiane są w aktywny sposób. Nawet jeśli zabraknie miejsca w salach, mamy korytarze i cały teren szkoły! Chętnie wykorzystujemy tę przestrzeń do nauki mierzenia i wprowadzania jednostek miar, poznawania przyrody, ortografii (świetnym sposobem są biegane dyktanda), a przy okazji odkrywamy świat poprzez różne doświadczenia i eksperymenty. Nawet zwykłe karty pomagają w ćwiczeniu matematyki, np. w zespołowych grach sprawdza się tzw. błyskawiczne mnożenie i dodawanie, które angażuje całą klasę. To tylko część z tego, co dzieje się na młodszym skrzydle. A zaangażowanie i radość dzieci podczas takich zajęć? Bezcenne!